Author: c***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很好噴、但實際容量不大就是了、關鍵是用到一半時裡面的噴嘴碰不到液體就會噴不出來、是有點麻煩、要一直補液體😂
顏色: 白色
尺寸: 均碼

| Material | ABS |
| Ideal for | Men |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Teal Blue |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Cutting Tools |
| 高度 | 25 cm |
| 寬度 | 6 cm |
| 長度 | 6 cm |
| SKU | sb2206246992757850 |
Author: c***4
Date:
Review: 很好噴、但實際容量不大就是了、關鍵是用到一半時裡面的噴嘴碰不到液體就會噴不出來、是有點麻煩、要一直補液體😂
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: l***4
Date:
Review: بجنننن انصححححح فيههههه
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: s***7
Date:
Review: Very good l love it💖💖💖
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: c***3
Date:
Review: arrived on time. it is really useful and easy to use.
顏色: 黑與白
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.