Author: g***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 不會造型假髮的也可以直接使用~
顏色: 白色


24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | White |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 270 g |
| 長度 | 60 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2212176634447884 |
Author: g***7
Date:
Review: 不會造型假髮的也可以直接使用~
顏色: 白色
Author: u***5
Date:
Review: 很讚讚讚讚讚讚讚讚讚
顏色: 白色
Author: n***4
Date:
Review: 品質良好,價格實惠,包裝完善。
顏色: 白色
Author: l***3
Date:
Review: used this wig for my fem gojo cosplay! it's surprisingly super high quality! amazing honestly!
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.