Author: v***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 最最最最最最最最最讚
顏色: 白色
尺寸: 2m

起價
1m
2m
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | White |
| Interface | USB-C to Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 22.5W |
| SKU | sw2312262663691137 |
Author: v***0
Date:
Review: 最最最最最最最最最讚
顏色: 白色
尺寸: 2m
Author: m***8
Date:
Review: 物美價廉。到貨迅速。值得推薦
顏色: 白色
尺寸: 2m
Author: s***7
Date:
Review: 出貨速度超快,實體跟照片一樣,好用又優惠,很推薦大家購買
顏色: 白色
尺寸: 1m
Author: 奈***奈
Date:
Review: 品質很好 出貨速度很快 包裝的很好 如果有需要下次會再回購的!!!
顏色: 白色
尺寸: 1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.