Author: m***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So cute ❤️
顏色: 彩色 | 2 photo(s)

1張七星瓢蟲貼
| Material | PET |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 2D Nail Art Stickers |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 12 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb260319142895198862662 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: m***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So cute ❤️
顏色: 彩色 | 2 photo(s)