Author: s***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 這個已經是第二次購買了,質感很好,這次想要專門買來噴麵包的
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
| Material | PP |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Cutting Tools |
| 高度 | 19.5 cm |
| 寬度 | 5.9 cm |
| 長度 | 5.9 cm |
| SKU | sb2304104042147960 |
Author: s***e
Date:
Review: 這個已經是第二次購買了,質感很好,這次想要專門買來噴麵包的
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: r***6
Date:
Review: 很好用用用用用用用用
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: e***9
Date:
Review: 真的不錯可是我還沒有用外表看不錯
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: i***9
Date:
Review: 照明與商品吻合且值得回購
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.