
NEW
1支装 #19 椭圆形遮瑕刷,柔软聚酯纤维刷毛,低致敏性,无痕遮瑕,适合所有肤质
SKU: sb260423094692791363806
Price and availability
HK$27.00
規格
1pcs
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1pcs
| Material | Polyamide |
| Handle Material | Aluminum |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Multicolor |
| Type | Concealer Brushes |
| 高度 | 1 cm |
| 長度 | 15.8 cm |
| 寬度 | 1.9 cm |
| SKU | sb260423094692791363806 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.