
NEW
1支装 #19 椭圆形遮瑕刷,柔软聚酯纤维刷毛,低致敏性,无痕遮瑕,适合所有肤质
SKU: sb260422174334187820215
Price and availability
HK$26.28
規格
月牙形中遮瑕刷-一個裝
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

月牙形中遮瑕刷-一個裝
| Material | Polyamide |
| Handle Material | Aluminum |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Rose Gold |
| Type | Foundation Brushes |
| Benefits | Thickening |
| 高度 | 1 cm |
| 長度 | 15.5 cm |
| 寬度 | 1 cm |
| SKU | sb260422174334187820215 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.