Author: k***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 照片與實拍相符,非常棒
顏色: 彩色
尺寸: 均碼

| Material | Polyvinyl Chloride |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Round |
| Style | Goth |
| Festivals | New Year |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 0.2 cm |
| 寬度 | 14 cm |
| 長度 | 17.5 cm |
| SKU | sb2212176838249723 |
Author: k***5
Date:
Review: 照片與實拍相符,非常棒
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: 8***3
Date:
Review: 非常棒棒超級喜歡有夠愛棒棒讚讚好好看好喜歡
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: v***8
Date:
Review: 電音派對黏出來就是跟別人不一樣啦 晚上夜光也不會很怪 超讚
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: c***2
Date:
Review: Looking forward to wear it to my party !
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.