
1包usb C轉usb C充電線(黑色),usb C充電器線,適用於2023 Macbook Pro、macbook Air M1、ipad Pro第三代、galaxy Tab S7、usb C筆記本電腦/平板電腦(黑色)
SKU: se2311021967933942
Price and availability
HK$29.00
技術規格
USB-C to Type C
尺寸
1m
2m
3m
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

USB-C to Type C
1m
2m
3m
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Color | Black |
| Interface | USB-C to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Laptops |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | se2311021967933942 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.