Author: g***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: كويس يشتغل زين ويشحن
顏色: 紫色 | 尺寸: 1 Pack | 1 photo(s)

1 Pack
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Color | Grey |
| Interface | USB A to Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | No |
| Peak Current (A) | 2A |
| Power | 12W |
| SKU | sw2404193511635355 |
Overall Rating: 4.95/5
Author: g***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: كويس يشتغل زين ويشحن
顏色: 紫色 | 尺寸: 1 Pack | 1 photo(s)
Author: g***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love this will be extra strong for car charger
顏色: 藍色 | 尺寸: 1 Pack | 1 photo(s)
Author: Z***b
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: الكوالتي ممتاز وشغال بشكل جيد
顏色: 灰色 | 尺寸: 1 Pack | 3 photo(s)
Author: s***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: رائع اخذت منه العديد من الالوان والمرات
顏色: 藍色 | 尺寸: 1 Pack | 1 photo(s)