
1条白色PVC材质快充USB转Type-C数据线,3A/60W,30厘米/11.8英寸,支持快充和数据传输,兼容S20/S21/S22/S23、荣耀等智能手机
SKU: sw260427162664545376046
Price and availability
HK$24.82
款式
A
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

A
| Material | Copper |
| Batteries Included | No |
| Length | 0.3m |
| Features | Fast Charging |
| Color | White |
| Interface | USB A to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | sw260427162664545376046 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.