Author: 黃***貴
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 好好好好好好好好好好
顏色: LK-007 黑色+水晶貼
起價
Camera+No Memory Card
相機+128GB
Camera+64GB
Camera+32GB
| Material | PC |
| Batteries Included | Yes |
| Resolution | 2.7K |
| Color | LK-007 Black + Crystal Sticker |
| Connection Method | Data Cable |
| Usage | Consumer |
| Optical Zoom | Up to 1 X |
| Sensor Type | CCD |
| Screen Resolution | 640x480 |
| Screen Size | 2.1~3 inches |
| Digital Zoom | 16X |
| Sensor Size | 1/1.65" |
| Shooting Speed | 10 to 19.9 Fps |
| Focal Length | 15-45mm |
| Viewfinder Type | Optical Viewfinder |
| Effective Megapixels | 36.01W-50MP |
| Camera Type | Digital Point & Shoot Cameras |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Focus Type | AF |
| Shooting Modes | Manual |
| SKU | se25042357994131668 |
Author: 黃***貴
Date:
Review: 好好好好好好好好好好
顏色: LK-007 黑色+水晶貼
Author: r***d
Date:
Review: Very nice and good quality 🌹
顏色: LK-007 粉紅+水晶貼
Author: l***1
Date:
Review: Good very good exponentially good amazing good well w like very very very good
顏色: Q12 粉紅+水晶貼
Author: H***n
Date:
Review: So cute and it takes pictures like old ones
顏色: Q12 黑色+水晶貼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.