Author: m***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: yes! Easy to wear: yes! Comfortable to wear: yes! Hairstyle stylishness: very pretty
顏色: 挑染金色
18 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 233 g |
| 長度 | 45 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260324113345523176704 |
Author: m***a
Date:
Review: Value for money: yes! Easy to wear: yes! Comfortable to wear: yes! Hairstyle stylishness: very pretty
顏色: 挑染金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.