
NEW
18吋蜂蜜金漸層波浪合成假髮,女士長捲髮,適合日常配戴、派對、Cosplay、萬聖節、聖誕禮物
SKU: sb260415163150823189238
Price and availability
HK$133.23
假髮長度
18 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

18 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 205 g |
| 長度 | 46 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260415163150823189238 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.