Author: 8***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值高: 跟照片一模一樣 易穿戴: 大小都可以調整,很棒 佩戴舒适: 彈性很好 髮型時尚度: 顏色很自然的挑染
顏色: 間色
18 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Grey |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 145 g |
| 長度 | 46 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb25041123206212527 |
Author: 8***6
Date:
Review: CP值高: 跟照片一模一樣 易穿戴: 大小都可以調整,很棒 佩戴舒适: 彈性很好 髮型時尚度: 顏色很自然的挑染
顏色: 間色
Author: t***6
Date:
Review: 買了很多次,又便宜,物超所值,太喜歡啦!
顏色: 間色
Author: s***e
Date:
Review: 買的是這種灰白黑色的假髮來的,卻是金色的
顏色: 灰色
Author: 8***5
Date:
Review: 髮色很自然,材質不錯
顏色: 間色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.