Author: c***t
Date:
Review: 商品品質,顏色,外型都跟照片與說明一樣,也與模特兒展示的沒有差異。Shien真的是一個非常值得信賴(以我買了數十次的購物經驗,從來沒有缺漏件,商品也都很快就寄送到達),可以安心購物,商品都物超所值的好網站,已經非常習慣在上面購買幾乎是八成以上的生活用品了。
顏色: 挑染棕色

16 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 169 g |
| 長度 | 40.64 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb25040715554253968 |
Author: c***t
Date:
Review: 商品品質,顏色,外型都跟照片與說明一樣,也與模特兒展示的沒有差異。Shien真的是一個非常值得信賴(以我買了數十次的購物經驗,從來沒有缺漏件,商品也都很快就寄送到達),可以安心購物,商品都物超所值的好網站,已經非常習慣在上面購買幾乎是八成以上的生活用品了。
顏色: 挑染棕色
Author: d***1
Date:
Review: absolutely adore the trendy styles this store offers. The clothes fit so well and they look amazing on a curvy figure. I really appreciate this option and the quality of the goods is so great that I will order product in the future. Thank you so much for making me feel beautiful!
顏色: 挑染棕色
Author: a***r
Date:
Review: Pretty, soft, hairline is very obvios though
顏色: 挑染棕色
Author: a***m
Date:
Review: حلوة بس ألوانها قديمة يعني لو كان اللون حديث مثل الصبغات الحديثة كان افضل
顏色: 挑染棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.