Author: p***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This wig is so good guys ..I love it It's heat resistant Easy to wear and maintain Durable Value for money I highly recommend it
顏色: 黑色
16 inch
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 200 g |
| 長度 | 40 cm |
| 頭圍 | 52 cm |
| SKU | sb2304266393355861 |
Author: p***a
Date:
Review: This wig is so good guys ..I love it It's heat resistant Easy to wear and maintain Durable Value for money I highly recommend it
顏色: 黑色
Author: h***2
Date:
Review: Worthy the money it's also light weight easy yo wear
顏色: 黑色
Author: k***2
Date:
Review: طلبتهم زبونة حلوووووين 😍😍😍😍
顏色: 黑色
Author: a***s
Date:
Review: I like the texture, the hare is beautiful and easy to wear.
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.