
16英寸酒红色假发,带刘海,齐肩直发,女士耐热仿真假发,外观自然,适合日常、派对、角色扮演等场合。
SKU: sb260410171432786807936
Price and availability
HK$126.97
假髮長度
16 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

16 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 164 g |
| 長度 | 41 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb260410171432786807936 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.