
16英寸黑色卷曲波浪蕾丝前置合成假发,适合初学者,耐热,适用于音乐节、日常佩戴、家庭聚会、节日、派对、情人节等各种场合。
SKU: sb260320161472468666931
Price and availability
HK$360.00
蕾絲面積
13*4
假髮長度
16 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

13*4
16 inch
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Japanese Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Coffee Brown |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*4 |
| 淨重 | 270 g |
| 長度 | 40 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb260320161472468666931 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.