
NEW
14件套造型工具套装 - 包括发饰、梳子、发夹、连续喷雾瓶、蓬松梳、空心梳、直发梳、喷雾瓶
SKU: sb260427091449961356972
Price and availability
HK$105.73
尺寸
粉紅色14件裝
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

粉紅色14件裝
| Material | ABS |
| Ideal for | Men |
| Hair Type | Normal |
| Color | Multicolor |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Cutting Tools |
| 高度 | 5 cm |
| 寬度 | 25 cm |
| 長度 | 18 cm |
| SKU | sb260427091449961356972 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.