Author: l***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it so much
顏色: 棕色

14 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 150 g |
| 長度 | 36 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25081628553646133 |
Author: l***2
Date:
Review: I love it so much
顏色: 棕色
Author: m***4
Date:
Review: Nice products I like it😍😍😍
顏色: 酒紅色
Author: s***h
Date:
Review: Love it 👍🏻
顏色: 棕色
Author: F***h
Date:
Review: good and look like pictures
顏色: 酒紅色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.