
14 Inch Burnt Orange Short Curly Bangs Synthetic Wig, Suitable For Women For Daily, Party, Christmas And Other Occasions
SKU: sb25042869654169894
Price and availability
HK$104.22
假髮長度
14 inch
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

14 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Burnt Orange |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 207 g |
| 長度 | 35 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25042869654169894 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.