Author: d***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: 100000% Lace quality: great Easy to wear: yes Hairstyle stylishness: listen! 🔥🔥🔥🔥
顏色: 漸層棕色
30 inch
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | HD Lace Wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | HD Lace |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*4 |
| 淨重 | 240 g |
| 長度 | 76.2 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb25060420998506038 |
Author: d***s
Date:
Review: Value for money: 100000% Lace quality: great Easy to wear: yes Hairstyle stylishness: listen! 🔥🔥🔥🔥
顏色: 漸層棕色
Author: m***f
Date:
Review: I like it same picture nice
顏色: 漸層棕色
Author: s***o
Date:
Review: Very good thank you SHEIN ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 漸層棕色
Author: s***k
Date:
Review: Nice color
顏色: 漸變金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.