- Video








NEW
13件套化妆刷套装,包含散粉刷、腮红刷、眼影刷、遮瑕刷,适合初学者使用。
SKU: sb260512095643899519971
Price and availability
HK$93.18
規格
13支黑色套裝
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
13支黑色套裝
| Material | Synthetic Fiber |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Black |
| Type | Makeup Brushes with Bag |
| Recommended Uses For Product | Face Makeup |
| 高度 | 2 cm |
| 寬度 | 13 cm |
| 長度 | 19 cm |
| 周長 | 1.6 cm |
| 直徑 | 1.5 cm |
| SKU | sb260512095643899519971 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.