- Video











13X4 前額蕾絲女用假髮,22英吋長,捲波浪設計,包含可分中分、局部分和自由分的髮際線細髮,自然可愛,採用進口日本絲綢材質,柔軟舒適,耐熱
SKU: sb260415154580666738352
Price and availability
HK$378.13
假髮長度
22 inch
蕾絲面積
13*4
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
22 inch
13*4
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Japanese Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gray Ombre |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*4 |
| 淨重 | 295 g |
| 長度 | 55 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb260415154580666738352 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.