Author: 林***鶄
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 頭圍有點小,但顏色和勾絲的密度不錯。
顏色: 紫羅蘭色
34 inch
| Composition | 100% Polyester |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Violet Purple |
| Type | Lace Front Wigs |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*4 |
| 淨重 | 385 g |
| 長度 | 86.36 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb2302023970178188 |
Author: 林***鶄
Date:
Review: 頭圍有點小,但顏色和勾絲的密度不錯。
顏色: 紫羅蘭色
Author: 小***易
Date:
Review: Good quality
顏色: 紫羅蘭色
Author: P***s
Date:
Review: love it🥰🥰
顏色: 紫羅蘭色
Author: A***9
Date:
Review: i love the wig, it's not too shiny, my problem was about the delivery time, it took so long to deliver!
顏色: 紫羅蘭色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.