Author: l***a
Date:
Review: Hairstyle stylishness: ❤️❤️I love this hair soo much i can purchase it in different colours 🔥 Value for money: 💯 worth it
顏色: 酒紅色
26 inch
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Japanese Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*4 |
| 淨重 | 286 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb2408148476448807 |
Author: l***a
Date:
Review: Hairstyle stylishness: ❤️❤️I love this hair soo much i can purchase it in different colours 🔥 Value for money: 💯 worth it
顏色: 酒紅色
Author: m***4
Date:
Review: Value for money: yess it synthetic but ohhhh honey the curlssss!!!!! Amazing Easy to wear: very easy to wear just eat the installation Hairstyle Stylishness: very stylish please this is my first time ever purchase a wig on shein get ittttttttttt i love it honestly
顏色: 酒紅色
Author: 2***4
Date:
Review: Lace quality: Very good
顏色: 酒紅色
Author: s***a
Date:
Review: Easy to wear: very easy Lace quality: great quality Value for money: worth the money
顏色: 酒紅色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.