- Video











13*4蕾丝灰色假发,超长直发蕾丝前假发,即戴即用,灰色合成纤维,女士专用,34英寸长直发,带婴儿发,日本进口合成纤维,适合日常角色扮演及其他场合装扮,情人节礼物
SKU: sb260420143779208855002
Price and availability
HK$382.10
假髮長度
34 inch
蕾絲面積
13*4
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
34 inch
13*4
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Japanese Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Grey |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*4 |
| 淨重 | 338 g |
| 長度 | 85 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb260420143779208855002 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.