
NEW
13*4*1T型分缝合成蕾丝假发,金色波浪长卷发假发
SKU: sb260428101138625121263
Price and availability
HK$174.55
假髮長度
26 inch
蕾絲面積
13*4*1
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

26 inch
13*4*1
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*4*1 |
| 淨重 | 300 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 57.15 cm |
| SKU | sb260428101138625121263 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.