Author: d***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Excelente calidad de productos
顏色: 彩色

12件
| Ingredients Attributes | Waterproof |
| Color | Multicolor |
| Benefits | Smudge Proof |
| Finish | Matte |
| Texture | Pencil |
| Type | Eyeliner Gel Pen |
| 直徑 | 1 cm |
| 高度 | 10.3 cm |
| 長度 | 12.5 cm |
| 套組大小 | 12.5 cm |
| 寬度 | 10.3 cm |
| SKU | sb260421111832692742887 |
Author: d***8
Date:
Review: Excelente calidad de productos
顏色: 彩色
Author: l***r
Date:
Review: Si vienen las 12 piezas
顏色: 彩色
Author: i***1
Date:
Review: Super bellos tonos cremoso y duradero me encantaron
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.