
120片艾灸足贴,日常护理多功能贴片,蕴含植物精华,温和不刺激,放松身心
SKU: sb260402141867791647394
Price and availability
HK$64.00
規格:
規格
尺寸
120pcs
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

120pcs
| Material | Silicone |
| Power Supply | None |
| General Specification | Specification |
| Target Use Body Part | Foot |
| Type | Patches |
| 長度 | 13 cm |
| 寬度 | 17 cm |
| 高度 | 5 cm |
| SKU | sb260402141867791647394 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.