Author: r***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلو كثيرر ، بس المساحة صغيره ما تنفع للستيكر الكبيرة
顏色: 粉色 | 尺寸: 均碼 | 1 photo(s)

| Material | Plastic |
| Closure Type | Zipper |
| Pattern Type | Letter |
| Shapepattern | Square |
| Style | Cute |
| Color | Pink |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 20 cm |
| 長度 | 1.5 cm |
| 寬度 | 13 cm |
| SKU | sb2212234822203525 |
Overall Rating: 4.90/5
Author: r***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلو كثيرر ، بس المساحة صغيره ما تنفع للستيكر الكبيرة
顏色: 粉色 | 尺寸: 均碼 | 1 photo(s)
Author: j***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice and big, slots are a good size too
顏色: 粉色 | 尺寸: 均碼 | 1 photo(s)
Author: k***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: cute and easy to use nice colour
顏色: 粉色 | 尺寸: 均碼 | 2 photo(s)
Author: n***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: a bit flimsy but will do
顏色: 粉色 | 尺寸: 均碼 | 3 photo(s)