Author: m***o
Rating: 3/5 ★★★☆☆
Date:
Review: CP值高: 髮質不好粗糙😕😕😕😕
顏色: 粉色

12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 130 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 58.5 cm |
| SKU | sb2307113101103034 |
Author: m***o
Date:
Review: CP值高: 髮質不好粗糙😕😕😕😕
顏色: 粉色
Author: n***m
Date:
Review: روعة جدا جدا جدا
顏色: 粉色
Author: a***9
Date:
Review: Super cute! Great value for money. Easy to wear and good quality!
顏色: 粉色
Author: e***5
Date:
Review: Hairstyle Stylishness: sexy
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.