Author: 8***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 這個假髮我不是很滿意,我想把它退掉因為他前面非常長不好看
顏色: 棕色

12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blonde Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 200 g |
| 長度 | 30.48 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb25030542294586965 |
Author: 8***5
Date:
Review: 這個假髮我不是很滿意,我想把它退掉因為他前面非常長不好看
顏色: 棕色
Author: u***0
Date:
Review: 很好看~也很好吃穿戴~
顏色: 漸變金色
Author: l***0
Date:
Review: CP值高: 好
顏色: 棕色
Author: y***0
Date:
Review: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Super happy with this purchase! The material is nice and comfortable, and it looks exactly like the photos. Sizing is accurate and it fits really well. Not see-through and feels good quality for the price. Delivery was also fast. Definitely recommend and will order again!
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.