
12英寸多色分缝波波头假发,女士假发,耐热合成假发,适合节日、旅行、化装舞会、派对、日常佩戴、音乐节、婚礼季、女孩节日礼物
SKU: sb260210152879792644997
Price and availability
HK$128.00
顏色:挑染金色
大圖


假髮長度
12 Inch
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護



12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blonde Highlight |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 165 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260210152879792644997 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.