

这款12英寸长的合成假发,拥有自然波浪卷发造型,呈现出迷人的黑棕色。它带有刘海设计,并采用耐热纤维制成,确保经久耐用。这款假发非常适合日常佩戴,能够打造自然逼真的效果。
SKU: sb260317105069517631019
Price and availability
HK$77.00
假髮長度
12 Inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護


12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 130 g |
| 長度 | 32 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260317105069517631019 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.