Author: j***5
Rating: 3/5 ★★★☆☆
Date:
Review: Style didn't quite match what was advertised. Will have to try and re-style it myself a little.
顏色: 臟橘色

12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dirty Orange |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Vacation |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 110 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260116144419471005032 |
Author: j***5
Date:
Review: Style didn't quite match what was advertised. Will have to try and re-style it myself a little.
顏色: 臟橘色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.