
12英寸深棕色挑染层次感短波浪假发,女士纹理短波浪假发,深棕色挑染层次感假发,适合日常办公场合,时尚女士及青少年成人假发,自然纹理短款合成假发,适合日常佩戴
SKU: sb260410144307844966317
Price and availability
HK$131.00
假髮長度
12 Inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 155 g |
| 長度 | 31 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260410144307844966317 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.