
12 INCH Linen Black Brown Short Wavy Hair Synthetic Heat-Resistant Wig Women's Wigs With Bangs Are Ideal For Everyday And Party Cosplay Use
SKU: sb25101449304548067
Price and availability
HK$98.01
假髮長度
12 Inch
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 160 g |
| 長度 | 32 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb25101449304548067 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.