Author: a***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 商品都很美,品質優良,很喜歡。
顏色: 彩色



12格
| Material | Zinc Alloy |
| Season | Fall |
| Style | Simple |
| Occasion | Party |
| Festivals | Thanksgiving Day |
| Color | Gold |
| Type | 3D Decoration |
| 高度 | 1.5 cm |
| 長度 | 10.7 cm |
| 寬度 | 8.1 cm |
| SKU | sB210607017177400 |
Author: a***0
Date:
Review: 商品都很美,品質優良,很喜歡。
顏色: 彩色
Author: M***e
Date:
Review: 物超所值,很好搭配,可以購買!
顏色: 彩色
Author: B***y
Date:
Review: 很棒很棒很棒的商品非常喜歡下次一定會在回購💖
顏色: 銀色
Author: B***y
Date:
Review: 很棒的商品超級喜歡 我之後會再回購的棒棒棒棒棒棒棒
顏色: 銀色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.