Author: 8***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 超便宜的小燈,試裝一個會亮,就不知道耐不耐用了👍
尺寸: 41mm

| Material | ABS |
| Size | 36mm |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Power | Others |
| Color Temperature | 6000K |
| Voltage | 12V |
| Type | Bulbs(LED) |
| Lumens | 2000LM |
| Batteries Included | No |
| SKU | sq2406207253211172 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 7878076 people said the quality is very good!
Author: 8***8
Date:
Review: 超便宜的小燈,試裝一個會亮,就不知道耐不耐用了👍
尺寸: 41mm
Author: y***7
Date:
Review: 品質不錯
尺寸: 36mm
Author: 8***5
Date:
Review: 便宜會亮,亮度還行。
尺寸: 31mm
Author: a***3
Date:
Review: 價格便宜,但亮度比較不足
尺寸: 31mm
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.