Author: s***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ججججيد جدا
尺寸: 10pcs

10pcs
| Material | ABS |
| General Specification | Herbal Care Patches |
| Target Use Body Part | Butt |
| Type | Acupuncture Point Map |
| 長度 | 4.5 cm |
| 寬度 | 4.5 cm |
| 高度 | 0.1 cm |
| SKU | sb260115232556516682828 |
Brand Name: south moon
Quality: 6623029 people said the quality is very good!
Author: s***h
Date:
Review: ججججيد جدا
尺寸: 10pcs
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.