Author: 可***樂
Date:
Review: 頭髮很柔很順,但是有點偏假長度不夠長,這價錢有點貴不值得買
顏色: Natural Black


3.5*4-S
10 Inch
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Highlight & Piano |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | S4T/4/27A |
| Type | Mini Cover Topper |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Gender | Women |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 25 g |
| 長度 | 25.4 cm |
| SKU | sb2304253123170272 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 5233157 people said the quality is very good!
Author: 可***樂
Date:
Review: 頭髮很柔很順,但是有點偏假長度不夠長,這價錢有點貴不值得買
顏色: Natural Black
Author: a***0
Date:
Review: Love this hair. I bought a lot fake one before and wasn’t good enough. This is real hair soft touch and feels you have your own hair. And every night and breathable is you hair is like me. Very soft and thin. This one is so good and you won’t regret it. Just get it. My the color S2 is marching my hair too just when I take photos the night made it a little bit different. I am very happy with it. The good thing is can be bangs too 🤩
顏色: S2
Author: r***a
Date:
Review: I love the hair it’s human hair that’s why I love it. I iron it and I cut it so that it will like my hair. Thank you for the top in your really big help for us.
顏色: S4/6/12
Author: f***n
Date:
Review: happy with the hair topper....
顏色: S4/6/12
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.