Author: m***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很划算的價格,值得購買,大大小小的東西都可以在這裡找到。
顏色: 無色
尺寸: 均碼

| Material | PP |
| Texture | Liquid |
| Skin Type | Dry |
| Color | Clear |
| Specification | Home Size |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Scent | Others |
| Effect | Moisturizing |
| 長度 | 4.6 cm |
| 寬度 | 4.5 cm |
| 高度 | 14.6 cm |
| 淨容量 | 100 ml |
| SKU | sb2404274901610401 |
Author: m***a
Date:
Review: 很划算的價格,值得購買,大大小小的東西都可以在這裡找到。
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: t***4
Date:
Review: 第一次購買,希望很好用
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: b***2
Date:
Review: 是壓克力的瓶子裝著 不是玻璃的 但我想應該不影響 目前為止只用過兩次,還不知道效果 希望有效,可以多長點頭髮
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: 1***i
Date:
Review: 包裝不是很完美,感覺好像有備用過
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.