Author: y***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值高: CP值高 易穿戴: 非常容易穿戴 佩戴舒适: 很舒適 髮型時尚度: 時尚度不錯,但顏色偏白
顏色: 彩色
10 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 120 g |
| 長度 | 25 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2412139400032338 |
Author: y***2
Date:
Review: CP值高: CP值高 易穿戴: 非常容易穿戴 佩戴舒适: 很舒適 髮型時尚度: 時尚度不錯,但顏色偏白
顏色: 彩色
Author: 0***a
Date:
Review: 這產品的髪質非常差,毛躁不說,髪色亦焦黃!易辨是假髮!
顏色: 彩色
Author: F***a
Date:
Review: Buen producto, lo recomiendo
顏色: 彩色
Author: r***a
Date:
Review: حلوة جدا اعجبتني شكرا شي ان
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.