Author: K***y
Date:
Review: Se ve de buena calidad y el color es perfecto, muy buena compra. Lo recomiendo.
顏色: 紅色
10 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Red |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 170 g |
| 長度 | 25.4 cm |
| 頭圍 | 52-56 cm |
| SKU | sb25082077132608077 |
Author: K***y
Date:
Review: Se ve de buena calidad y el color es perfecto, muy buena compra. Lo recomiendo.
顏色: 紅色
Author: r***2
Date:
Review: It is very good and beautiful
顏色: 藍色
Author: m***z
Date:
Review: Amazing piece and wonderful
顏色: 紅色
Author: h***4
Date:
Review: Comfortable to wear: it is extremely comfortable and looks great. Easy to wear: it is very easy too wear and too apply. I am very happy with my product. Value for money: I would definitely buy one again. I am obsessed with the wigs I buy from Shein I absolutely love them all.
顏色: 紅色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.