Author: a***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 讚........................
顏色: 棕色 | 1 photo(s)




10 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 85 g |
| 長度 | 25 cm |
| 頭圍 | 54 cm |
| SKU | sb2312028180763722 |
Overall Rating: 4.81/5
Author: a***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 讚........................
顏色: 棕色 | 1 photo(s)
Author: 8***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 優質的產品,戴起來很適合也很漂亮的
顏色: 棕色 | 1 photo(s)
Author: l***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 👍🎉🎉🎉🎉🎉🍬👀🎉🎉🎉
顏色: 棕色 | 1 photo(s)
Author: 8***鵲
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很漂亮很值得下次會再購買
顏色: 黑色 | 3 photo(s)