Author: a***j
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 彩色

10 Inch
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 130 g |
| 長度 | 25 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2312028688743305 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: a***j
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 彩色
Author: m***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 彩色