
10 Inch Brown Short Straight Synthetic Wig With Bangs For Women Daiy Party Cospaly USe
SKU: sb25050311711115287
Price and availability
HK$84.41
假髮長度
10 Inch
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

10 Inch
| Material | Protein Filament |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 118 g |
| 長度 | 25 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb25050311711115287 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.