Author: t***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice and portable is not heavy I highly recommend it
顏色: 白色

256GB
8GB
| Material | Aluminum |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | White |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se260119200129315837683 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 3154144 people said the quality is very good!
Author: t***i
Date:
Review: Nice and portable is not heavy I highly recommend it
顏色: 白色
Author: t***i
Date:
Review: Very good choice for this one of the most beautiful tablet
顏色: 灰色
Author: d***8
Date:
Review: Mantap 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 灰色
Author: 2***3
Date:
Review: I am happy with my order
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.